У Коломийсько-Чернівецькій єпархії два нових диякони

20 лютого два випускники Івано-Франківської духовної семінарії Юрій Виксюк та Володимир Дячук отримали дияконські свячення з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколая.

Владика Миколай розповів про значення дияконського служіння у Церкві. «Дияконія є завжди необхідною у Церкві, оскільки глибоко виражає місію і завдання Божої Інституції на землі», – сказав Архієрей.

Архієрейську Літургію, що відбулася у єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці, єпископові-ординарієві співслужив владика Василь Івасюк, екзарх Одесько-Кримський, о. Тадей та Іван Виксюки. Присутність владики Василя не була випадковою, але пов’язана з родинним і дружнім візитом на терени Коломийсько-Чернівецької єпархії, де мешкає родина Архієрея. Владика Миколай подарував Преосвященному Василеві трьохраменний дерев’яний хрест і провів ознайомлення із структурами і діяльністю єпархії.

Вихованці духовного закладу та уродженці Яремчанського деканату Володимир і Юрій отримали дияконські свячення, що є першим ступенем священства. У подячному слові нововисвячені диякони запевнили єпарха: «Будемо з усіх сил старатися гідно і достойно виконувати дияконське служіння».

Кандидати до свячень пройшли тривалий шлях навчання і формації в Івано-Франківській духовній семінарії імені Свящмуч. Йосафата, а саме сім навчальних років.

Автор: о. Василь Перцович, прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії

Share