В Івано-Франківську триває єпархіальний Cобор на тему «Богопосвячене життя в УГКЦ»

14 лютого у семінарійному храмі ім. Священомученика Йосафата молебнем до Богородиці розпочався Єпархіальний Собор на тему: «Богопосвячене життя в УГКЦ». Богослужіння очолив Кир Володимир (Війтишин), Кир Миколай (Сімкайло) та Владика Софрон (Мудрий) у співслужінні з о. міт. Олегом Каськівим, о. д-р Олександром Левицьким, о. Степаном Балагурою та о. Йосафатом Бойком ВС. Опісля о. міт. Володимир Чорній зачитав декрети Преосвященого Архієрея, якими скликано Собор.

У вступному слові о. Йосафат Бойко, синкел у справах монашиства пригадав, що цей Єпархіальний собор є безпосередньою підготовкою до Патріаршого Собору, який відбуватиметься у Бразилії з 31 серпня по 3 вересня. «Нас гостинно приймає сьогодні Єпархіальна Духовна Семінарія, – зазначив о. Йосафат, котра є домом, де гартуються та готуються до служіння наші майбутні священики. Сьогодні тут збираються представники усіх чинів та згромаджень, щоб ще раз розважити над темою покликання до богопосвяченого життя та усвідомити, яким має бути служіння монахів та монахинь у сучасному світі».

Місцева влада Івано-Франківщини також взяла участь у Єпархіальному Соборі та привітала усіх учасників Собору. А саме: пан Олександр Сич – Голова Івано-Франківської Обласної Ради, пан Роман Іваницький – заступник голови ОДА та пан Віктор Анушкевичус – міський голова.

Автор: Прес-секретар Собору о. Роман Влашин

Share