Весняні реколекції

В реколекційному домі у м. Надвірна Івано – Франківської обл. Сестри Служебниці НДМ запрошують на чергові реколекції. Реколекції – це час духовного відновлення, переосмислення свого життя, пізнання себе в Бозі і втаємничення у молитву.

Тому для тих, хто прагне поглибити своє духовне життя через молитву Божим Словом,  утвердитися в християнському світогляді, пропонуються наступні дати:
-    10 – 13 березня і 12 – 15 травня 2011 р ( роздуми над Єв. Від Марка);
-    24 – 27 березня ( фундамент – для початківців ).
Дівчата, віком від 16 років, які бажають здобути новий духовний досвід, отримати відповіді на хвилюючі питання, провести час у молитві і зосередженні, запрошуються :
-    31 березня – 03 квітня 20011 р
-    05 – 08 травня 2011 р
Пригадуємо також, що реколекції «Боже Слово в житті християнина» для їх учасників проходять в безмовності, щоб могти почути і глибше збагнути Святе Писання. Обидві групи релектантів беруть також активну участь у церковному правилі разом з сетрами.
Як для дівчат так і для мирян попередня реєстрація обов’язкова. Можна телефонувати на:
Моб. 0673674813 – с. Мирослава, звичайний (03475) 2-30-45 або написати на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , чи на адресу: вул. Шевченка, 9 м. Надвірна, Івано-Франківська обл.

Share