На Прикарпатті сподіваються, що протести через Бандеру не вплинуть на дотації для області

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич вважає, що протестні сесії не вплинуть на отримання дотацій для області. Про це він заявив вчора на спільній сесії депутатів рад Івано-Франківщини біля пам’ятника Степану Бандері, на якій протестували проти позбавлення провідника ОУН звання Героя України.

«Нині ми протестуємо проти прийняття рішень вищого державного рівня, а нам дорікають, що потім ви проситимете допомоги на пенсії, дотації і тому подібне, - наголосив голова облради. – Ми ці кошти просимо не з особистої кишені Януковича, Азарова чи когось іншого. Ми ці кошти потребуємо з нашої загальнонаціональної казни, в яку вкладаємо свою частку. І немає чого нами завжди маніпулювати, що ми просимо». При цьому він додав, “бо людина існує для того, щоб жити і боротися за свої цінності”, повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, вчора, 14 січня, депутати Івано-Франківської обласної ради провели сесію на Європейській площі поблизу Меморіального комплексу Степанові Бандері. Така ж сесія відбулась у Тернополі, а 13 січня аналогічну сесію провели депутати Львівської обласної ради.

Сесії обласних рад є реакцією депутатів на інформацію, яку оприлюднили на Інтернет-сторінці Президента України, про набуття чинності рішення суду щодо зняття з Степана Бандери статусу "Героя України".

23 червня 2010 року Донецький апеляційний адміністративний суд визнав недійсним указ президента Віктора Ющенка про надання звання "Героя України" Степану Бандері. У касаційному порядку це рішення оскаржено у Вищому адміністративному суді, й справу взято у провадження, утім розгляду ще не було.

Джерело http://www.zaxid.net/newsua

Share