Косівська районна рада вимагає повторно видати Указ Президента України про присвоєння Степанові Бандері звання Герой України

12 січня 2011 року відбулася третя сесія Косівської районної ради VІ скликання. В роботі сесії взяв участь голова Івано-Франківської обласної ради, свободівець Олександр Сич. Під час сесії депутатам було запропоновано ухвалити звернення до Президента України В.Януковича із закликом повторно видати Указ Президента про присвоєння Степанові Бандері звання Герой України.
Звернення підтримали 45 депутатів із 65 присутніх у залі (загальний склад ради 80 депутатів).

"Ми, депутати Косівської районної ради, із обуренням сприйняли ухвалу Вищого адміністративного суду України, який визнав недійсним Указ Президента України №46 від 20 січня 2010 року "Про присвоєння Степанові Бандері звання Герой України". Вважаємо, що рішення про скасування вищевказаного Указу Президента України суд ухвалив за вказівкою Банкової на догоду Путіну і Мєдвєдєву.

Закликаємо Президента України В.Януковича повторно видати Указ про присвоєння Степанові Бандері звання Героя України. Цим Ви підтвердите, що є самостійним Президентом незалежної Української держави, за яку боровся і віддав своє життя Провідник Організації українських націоналістів Степан Бандера.

Відсутність такого кроку з Вашого боку підтвердить, що Ви несамостійний керівник Української держави, дієте в інтересах Росії й тим втратите рештки легітимності в очах українського суспільства".

Також фракція ВО "Свобода" зініціювала ухвалення звернення до Президента, голови Верховної Ради та Кабінету міністрів України щодо обмеження культурних та національних прав українців у Російській Федерації. Приводом для звернення депутатів стала ліквідація Федеральної національно-культурної автономії українців та закриття Бібліотеки української літератури у Москві. Направлення звернення підтримали всі присутні в сесійній залі депутати", - йдеться у зверненні.

http://firtka.if.ua/

 

Share