Штрихи до портретів політиків……

На початку успішного злету лекторальних симпатій «Слуг народу» в публічній площині  з'явився Андрій Богдан. У 2014 цей пан був занесений до списку люстрованих чиновників епохи Януковича, але незважаючи на це був призначений  В. Зеленським  керівником  Офісу Президента. Далі щось пішло не так у взаєминах з Президентом. Чиновник залишив посаду.

У спробах відмежуватися від "Слуг народу" тепер екс-керівник Офісу Президента розповідає нам як ретельно він дотримувався закону, та як зараз ігнорує закон Президент В.Зеленський.

 Але от факти свідчать про інше. Спробуймо дати оцінку діям пана А. Богдана, щодо законності звільнення з посади Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка. Нещодавно екс-голова цієї служби  виграв cудову справу та довів, що у 2019 році його було усунуто від держслужби незаконно та свавільно.

 

   Усуненням Ноняка займався особисто Андрій Богдан. Все вказує на те , що це політична розправа в турборежимі  спланована А. Богданам та втілена завдяки незаконним діям колишнього Премєрміністра України Володимира Гройсмана.   

17.07.2019 о 16:45:53 А. Богдан не маючи на те жодних повноважень спрямовує до В. Гройсмана лист як Керівник Офіс Президента в якому бездоказово звинувачує Ноняка у зловживаннях та просить від уряду ініціювати дисциплінарне провадження, підготувати подання про звільнення;

17.07.2019 о 16:47:40, на виконання вказаного, В. Гройсман спрямовує доручення Міністру інфраструктури України з резолюцією до вирішення; останній раптово делегує це питання виконуючому обов'язки;

17.07.2019 о 17:10:14 в.о. Міністра спрямовує до КМУ проект розпорядження про відсторонення Михайла Ноняка;

17.07.2019 у проміжок часу після 17:00, всупереч усім можливим процедурам, КМУ проводить  позачергове засідання уряду на якому задовольняє забаганки Банкової.

Висновки:

Усунути від державної служби можливо за забаганкою Офісу Президента. Закони та процедури нікому не писані. Професійна оцінка діяльності - не цікавить. Для розправи достатньо 25 хвилин.

Навіть усе це не можливо здійснити без сприяння слабких постатей, які все ще претендують на політичне майбутнє. "Пальма першості" відводиться у цій ситуації навіть не пану Богдану, а "державнику" В. Гройсману, який вважав, що якщо буде виконувати забаганки з Банкової, то втримається на посаді.

Браво Богдан! Браво Гройсман! Ви - неперевершені "архітектори правопорядку"!

 

Підготував

Святослав Городоцький

Газета «Життя Прикарпаття» №1(82)

Share