Міліція не змогла повісити підрив Сталіна на "Свободу"

Міліція відпустила затриманих у справі про підрив пам'ятника Сталіну в Запоріжжі представників всеукраїнського об'єднання "Свобода".
Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на прес-службу "Свободи".

Главу запорізької "Свободи" Віталія Подлобнікова, заступника глави з молодіжних питань цієї ж організації Юрія Гудименко, а також представника молодіжної організації "Небо" випустили в неділю.

"Міліція вимагала свободівців зізнатися (у вибуху пам'ятника), не допускала адвокатів. Крім того, затримані навіть не були зареєстровані у відділенні міліції, куди вони були доставлені", - зазначили в прес-службі.

Також в "Свободі" вказали, що 2 січня Подлобнікова знову викликали в міліцію, проте в іншій справі.

"Свобода" непричетна до вибуху пам'ятника Сталіну, але в той же час виступає проти встановлення пам'ятників лідерам тоталітарних режимів", - підкреслили в прес-службі.

Під час вибуху постраждав охоронець Запорізького обласного комітету КПУ, на території якого знаходився пам'ятник.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час святкування 102-річчя Степана Бандери в Старому Угринові на Калущині сказав, що Запорізька міліція за підрив в новорічну ніч пам'ятника Йосипу Сталіну безпідставно затримала Голову запорізької "Свободи" Віталія Подлобнікова, та його заступника Юрія Гудименка та не допускає до затриманих адвокатів.

Джерело http://firtka.if.ua

 

Share