Що рік Кролика готує українським VIPам

Новий 2011 вступив у свої володіння. Рік Кролика, або як ще кажуть рік Кота, за всіма гороскопам повинен бути сумирний і спокійний. Але чи буде він спокійним для вищих керівників країни, влади і опозиції, спортсменів і зірок?ВІКТОР ЯНУКОВИЧ. Рік у Віктора Федоровича непоганий. Його позиції як політика і Президента непорушні. Січень-лютий - час нових перспектив і перестановок у команді. Несприятливий квітень. Влітку може зробити важливий вибір щодо своєї команди. Кінець вересня - жовтень - успішний час, пов'язаний з новими шляхами розвитку. Кінець року вдалий, крім середини грудня.

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО. Потенціал Юлії Володимирівни як політика ще не вичерпався, але свій зоряний шанс на виборах вона упустила. Цей рік перехідний, пов'язаний з перепочинком, нові можливості для неї переносяться на 2012-й. Може сама собі нашкодити зайвою активністю. Громадська думка буде не на її боці. Моментом істини для неї буде грудень.


МИКОЛА АЗАРОВ. Над Миколою Яновичем весь 2011 рік буде висіти загроза ймовірної відставки, але більш ніж імовірно, що зуміє втримати свої позиції, зберегти авторитет. Рік, хоч і важкий, але дуже важливий, можливо навіть - "зоряний час" всього його життя. Єдине, що у нього не виключені досить серйозні проблеми зі здоров'ям, може "згоріти" на роботі.

ЛЕОНІД ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ. У Черновецького триває складний період, який може додатково позначитися сімейними проблемами. Він поступається своїми позиціями, але з багатьох питань успішно домовляється. Вирішальний момент для його подальшої політичної долі настає в лютому. У першій половині літа він може сильно здивувати киян. Це буде другий ключовий момент.

ОЛЕГ ТЯГНИБОК. Народився під знаком Скорпіона, 7 листопада. Для нього 2011 рік - дуже активний рік, що дає можливість успішно проводити свої програми в життя. Але не настільки успішно, як не менш радикальному політику свого часу Леву Троцькому, також народженому 7 листопада. Значимими для нього будуть березень-квітень, а також кінець вересня.

СЕРГІЙ ТІГІПКО. За народженням Водолій, а цей знак пов'язаний з реформами. Він зміцнюється в діловому аспекті і зберігає позиції у владі. Складний період на початку року, можливо, щось на зразок психологічної кризи. Значний період - кінець березня-квітень, в кінці серпня може прийняти якесь несподіване рішення або піти у відставку.

САВІК ШУСТЕР. У нього настає досить хороший і активний рік, особливо на початку. Рік не без інтриг і підкилимної боротьби, але така вже специфіка його професійної ролі. У 2011 році він "на коні", але без кардинальних змін. Складнощі можуть бути під кінець року, після дня народження в листопаді-грудні. Буде необхідно звернути увагу на здоров'я.

АНДРІЙ ШЕВЧЕНКО. Для нього поки триває період обмежень. Зате він має можливості тренуватися. У 2011 році він буде отримувати нові пропозиції з-за кордону, але більш успішний період у нього наступить після дня народження з осені і пошириться далі на 2012 рік. У листопаді йому слід бути обережнішим, оскільки підвищений ризик травматизму.

ВОЛОДИМИР КЛИЧКО. 2011 у нього знаковий і яскравий, але непростий і скандальний. Досить високим є ризик потрапити у ДТП. Позиції як боксера - дуже хороші на початку року, далі можуть виникати складнощі. Зате може себе проявити в акторському амплуа, наприклад, знятися в будь-якому фільмі. Несприятливі моменти в квітні і серпні, вдалі в травні, червні.

ВІТАЛІЙ КЛИЧКО. Перша половина 2011 року для Віталія пов'язана з можливостями особистого вибору подальшого напрямку розвитку. Важливий етап як для політика - кінець березня-квітень. З літа він може бути залучений в несподіваний скандал. Краще займати позицію "сірого кардинала", бути в тіні, а не активним спікером. Важливо стежити за словами - необережно сказане можуть потім пригадати.

Джерело http://firtka.if.ua/

 

Share