Думка Олега Тягнибока про останні події в Україні

1 січня, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок взяв участь у святкуванні 102-ї річниці з дня народження Степана Бандери. Святкування відбулося в Старому Угринові на Калущині, на батьківщині С. Бандери.

 

Під час свого виступу на віче Олег Тянибок звинуватив українську владу, яка "фактично являється московською окупаційною владою". За його словами: "Ця неукраїнська влада хоче відновити москальську дитячу військову гру «Зарніца». Це та гра, яка прославляла той україноненависницький режим. В нас що немає своєї традиції військового виховання?».

«Поляки також нам кажуть, що Бандера – бандит. А їх Пілсудський – який був справді терористом, - герой. Ні! В нас свої герої, - Бандера і Шухевич», - сказав О. Тягнибок.

Лідер ВО «Свобода» сказав, що московська окупаційна адміністрація, яка керує в Україні, «забула» про річницю Бандери – Героя України. За словами О. Тягнибока, голова Івано-Франківської обласної ради «свободівець» Олександр Сич першим видав розпорядження про святкування про святкування 102-ої річниці Степана Бандери. Потім такі ж розпорядження видали голови Тернопільської та Львівської обласної рад.

«З Галичини, з бандерівського краю ми почнемо свою звитягу на всю Україну», - сказав Тягнибок.

Олег Тягнибок також повідомив, що в новорічну ніч в Запоріжжі було підірвано пам’ятник Сталіну і одразу ж були заарештовані керівники ВО «Свобода» Запорізької області. До них, за словами О. Тягнибока, не допускають адвокатів.

http://firtka.if.ua/

 

Share