На сесії Надвірнянської міської ради

2 серпня, відбулось засідання чергової двадцять шостої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

 Міський голова на початку засідання оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими Героями України, які в різні історичні епохи поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої держави.

  Впродовж пленарного засідання було розглянуто 37 питань.

 

Засідання сесії розпочали з розгляду звернення щодо зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2018 році, про що доповів міський голова Зіновій Андрійович. З 2017 року Уряд змінив механізм зарахування акцизного податку з нафтопродуктів до місцевих бюджетів і даний Порядок не передбачає росту надходжень в порівнянні з 2016 роком, не зважаючи на збільшення цін на пальне через інфляційні процеси в країні. З метою запобігання порушення принципів податкової стабільності і бюджетної збалансованості, недопущення втрат місцевих бюджетів, депутати одноголосно підтримали звернення до Прем’єр-міністра України та Міністерства  фінансів України з проханням посприяти терміновому врегулюванню проблеми, а також, удосконалити механізм зарахування акцизного податку з виробленого та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування, щоб забезпечити стабільні надходження та підвищити фінансову спроможність міста.

Також депутатами затверджено 5 проектів (програм)  Надвірнянської міської ради для участі в дев’ятому обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, які стосуються напрямків підвищення туристично-рекреаційного потенціалу та забезпечення екологічної безпеки міста.

Рішенням сесії внесено зміни в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік. Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей доповіла  про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року, внесення змін в кошторисні призначення міського бюджету та безкоштовну передачу матеріальних цінностей, про що прийнято відповідні рішення. За інформацією заступника міського голови Василя Василенка та секретаря міської ради Тараса Пекарського внесено зміни в Програми безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна на 2018-2020рр. та розвитку місцевого самоврядування м.Надвірна на 2018 рік.

Рішенням сесії виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО за інформацією керуючого справами Олега Антонюка.

Депутатами затверджено рішення про передачу КП «Надвірнянський житловик» в господарське відання сміттєвоза СБМ-304 на шасі МАЗ-5340 із боковим завантаженням, про що доповів начальник юридичного відділу міської  ради Ярослав Дем’янчук. Також надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів та звернень.

Share