Ю.Бабій: Першочергові завдання влади це - покращення добробуту пенсіонерів вже сьогодні

 Ю.Бабій: Першочергові завдання влади це - покращення добробуту пенсіонерів вже сьогодні

Одне із важливих питань, яке широко обговорювалися суспільством та було резонансним, набуло логічного завершення. Адже на початку пленарного тижня Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

За словами народного депутата України від Івано-Франківщини, члена Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Юрія Бабія, - "Пенсіонери це найбільш вразлива категорія населення, тому потребує найбільшої уваги з боку влади щодо гідного пенсійного забезпечення. Прийнятий Закон є важливим кроком у цьому напрямку, тому що встановлює прозорі і єдині правила нарахування пенсій для всіх категорій населення, тим самим скасовує як спеціальні пенсії так і право призначення пенсії за вислугу років, що давало змогу виходити на пенсію достроково - за п'ять-десять років до настання пенсійного віку.

 Також цей Закон удосконалює солідарну систему пенсійного страхування, звільняє її від невластивих видатків; диференціює розміри пенсій залежно від набутого страхового стажу та отриманого заробітку; впроваджує єдині підходи до обчислення пенсій.

Позитивним є й передбачена можливість осучаснення розмірів пенсій, призначених в минулі роки, а також поновлення виплат пенсії працюючим пенсіонерам в повному обсязі, запровадження нового порядку виходу на пенсію залежно від наявного страхового стажу, що сприятиме якісним змінам у житті людей які своєю працею робили вагомий внесок у процвітання України, вважає нардеп.

 

Прес-служба

Народного депутата України

Юрія Бабія

 

Share