Дорогі краяни, брати та сестри українці! Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора і з 26-ою річницею Незалежності України!

Дорогі краяни, брати та сестри українці! Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора і з 26-ою річницею Незалежності України!

Наш синьо-жовтий стяг - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент коли переповнюють почуття гордості за рідну країну, за відважних предків і вікову історію, за культурних діячів, митців, спортсменів, за її працелюбний народ та нескорених воїнів-захисників.

З найщирішими побажаннями вітаю Вас із 26-ою річницею Дня Незалежності України, до здобуття якої українська нація йшла віками. За незалежність помирали наші пращури і за неї борються зараз наші вояки на Східних і Південних кордонах, бо тільки ми господарі на своїй Богом Даній землі і маємо бути гідними нащадками Героїв України, які нам заповідали берегти й любити свій край.

 

То ж не втрачаймо віри у непорушність національних святинь, у силу синьо-жовтого прапора, що стоїть на варті незалежності України. Бережімо свою національну ідентичність, бо це те, що робить нас нацією – єдиною і незламною, а Україну - незалежною!

Нехай Бог благословить Українську землю на мирне сонячне небо, додасть сили і наснаги нашим воїнам-захисникам, окриляє український народ на нові звершення в ім’я соборної незалежної квітучої України. Міцного здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Слава Україні! Героям Слава!

 

 З повагою,

Голова Надвірнянської районної ради            Іван Гурмак

 

 

Share