Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Незалежності України

Привітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Незалежності України

Протягом багатьох віків найголовнішою цінністю до здобуття Незалежності для українського народу була свобода. Не одному поколінню патріотів ціною власного життя довелося виборювати право жити вільно на своїй землі. Для самоствердження нашого народу в історії українського національного державотворення найвеличнішою та найбільш значимою датою є 24 серпня 1991 року – День проголошення Незалежності України.

До цієї визначної події український народ віками торував тернистий шлях, встелений славою та омитий кров’ю своїх Героїв. Перейнявши звитягу боротьби минулих поколінь – славного козацтва, січового стрілецтва, вояків ОУН-УПА, Героїв Небесної Сотні та всіх борців за волю України, які золотими літерами вписані в скрижалі нашої історії, Герої сьогодення – бійці АТО відстоють незалежність та територіальну цілісність нашої держави у боротьбі з московським окупантом. Демонструючи справжню мужність та героїзм на сході України, наші захисники власним прикладом стверджують, що український патріотичний дух непоборний, а національна ідея непохитна та невмируща.

 

Самостійність і незалежність України утверджується в нашій щоденній наполегливій праці, добрих справах та усвідомленні власної причетності до спільної розбудови нашої держави і процвітання рідного міста. Та на превеликий жаль, ще не всі до кінця збагнули, якою дорогою ціною ми вибороли і далі продовжуємо відстоювати нашу свободу. Адже зберегти незалежність та будувати міцну суверенну державу – це наш святий обов’язок перед загиблими Героями. Будьмо гідні їхнього святого подвигу – борців за свободу, що не скорилися, не припинили боротьбу, а гордо несли синьо-жовте знамено перемоги своєї держави. Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя на її захист, адже ідея волі України – безсмертна і вічна.

                 ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

Будуймо міцну державу, творімо самодостатню націю, розвиваймо рідне місто, гартуймо наш нескорений дух для утвердження  незалежності, яку здобували цілі покоління українських патріотів заради гідного майбутнього та процівітання України. У спільних молитвах просімо Всевишнього про мир і спокій  на рідній землі. І нехай для всіх Героїв, які заплатили своїм життям за нашу волю та свободу, величним монументом стане Могутня Незалежна Самостійна Соборна Українська Держава!

 

                     СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

 Міський голова            

Зіновій Андрійович

Share