Сергій Волошин: «Я належу до прихильників проведення тереторіальної реформи , як і більшість думаючих людей України»

Сергій Волошин:  «Я належу до прихильників  проведення тереторіальної  реформи , як і більшість думаючих людей  України»

Тереторіальна реформа має своїх прихильників і противників, до якої категорії  належить депутат Надвірнянської районної ради, представник БПП «Солідарність» Сергій Волошин  запитував в нього наш журналіст. 

« Я належу до прихильників  проведення тереторіальної  реформи , як і більшість думаючих людей  України. Ми  чудово розуміюємо , що реформа децентралізації є вкрай необхідною у наш час.  До такої реформи нас підштовхує  європейський досвід. Наші найближчі сусіди : Поляки, Чехи, Словаки, Прибалти та ряд інших країн провели такі реформи і сьогодні вони мають значно вищий рівень розвитку. Будівництва нового адмінтерустрою України є найбільш дискусійною частиною у децентралізаційній реформі.   Усі погоджуються , що потрібно змінювати устрій задля передачі повноважень місцевому самоврядуванню  та його розбудові.

  

З точки зору історії та європейського досвіду в країнах західної Європи  кожні 20-30 років відбуваються системні реформи управління, ми якраз підійшли до необхідності такої комплексної реформи усієї системи управління на регіональному та місцевому рівнях з переглядом адміністративно-територіального устрою держави. 

За увесь час, відколи в Україні функціонує місцеве самоврядування, в нас було ухвалено низку законів, деякі з яких були досить прогресивними у свій час. Сьогодні настав час рішучих , переломних дій і проведення тереторіальної  реформи є вкрай необхідним кроком до європейського майбутнього нашої країни», - зазначив депутат Надвірнянської районної ради представник БПП Сергій Волошин.

Спілкувалась Ніколь Вайт?

газета "Життя Прикарпаття"

 

Share