У Надварнянській РДА відбулась нарада щодо проблемних питань в організації пасажирських перевезень

20 січня 2017 року в  РДА під головуванням голови районної ради Івана Гурмака та заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулась нарада щодо проблемних питань в організації пасажирських перевезень у районі. Особливу увагу на нараді приділено  підвищенню з січня  2017 року вартості проїзду на маршруті Надвірна - Івано-Франіквськ,  а також на деяких внутрішньорайонних приміських маршрутах.
В нараді взяли участь також керівники підрозділів райдержадміністрації, контролюючих та правоохоронних органів служб району, представники депутатського корпусу, громадськості та засобів масової інформації, а також перевізники району та області.


Під час наради керівництвом райдержадміністрації дано доручення перевізникам, які надають послуги із  перевезення пасажирів на маршрутах, замовником яких є РДА  надати до 24.01.2016 року управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації економічно обґрунтовані тарифи, розраховані згідно чинного законодавства, та до того часу не піднімати вартості проїзду.
 Також керівництво райдержадміністрації звернулося до перевізників Івано-Франківського напрямку  з проханням подати аналогічні розрахунки організатору перевезень, тобто Івано-Франківській облдержадміністрації та Надвірнянській райдержадміністрації.
За результатами аналізу поданих економічних обґрунтувань тарифів на перевезення планується провести повторне обговорення піднятого питання.

Share