Кому довірили соціальну адаптацію учасників АТО

На вимогу депутатів Івано-Франківської обласної ради кошти обласного бюджету, які було передбачено на заходи з реабілітації, соціальної адаптації та інтеграції в суспільство учасників антитерористичної операції на Сході України, повинні розподілятися виключно на конкурсній основі між волонтерським громадським організаціям, що взяли на себе таку місію. На одній із сесій було запропоновано утворити спеціальну робочу групу, яка й проводитиме конкурс.
29 липня 2016 року така група була утворена спільним розпорядженням голів обласної ради та державної адміністрації за № 652-р/524 “Про робочу групу з розгляду проектів реабілітації учасників антитерористичної операції” і відразу ж провела своє перше засідання.


Окрім організаційних моментів, що визначали пріоритетні напрямки їх роботи, члени робочої групи ознайомились з пропозиціями громадських організацій, які виявили ініціативу працювати з учасниками АТО та добровольчих батальйонів, й подали на конкурс відповідні проекти.
Заслухавши презентації дев’яти конкурсних програм, робоча група обрала переможцями:
- “Благодійний фонд “Франківський опір” (м. Івано-Франківськ) за проект “Реабілітаційний заїзд для учасників бойових дій;
- ГО “За покликом серця” (м. Косів) за проект “Реабілітаційно-відпочинковий табір для бійців АТО “З любов’ю в серці”;
- ГО “Лада” (м. Івано-Франківськ) за проект “Фізична, духовна та психологічна реабілітація воїнів АТО”;
- “Міжнародний благодійний фонд “Творча Криївка” (м. Київ) за проект “Творча Криївка на Закарпатті”

Share