Івано-Франківськ припинив відносини з російськими містами-побратимами

Мерія Івано-Франківська розіслала відповідні листи в думи Сургута і Серпухова. Сургут був побратимом Івано-Франківська з 2003 року, Серпухов - з 2001

Івано-Франківськ розірвав в односторонньому порядку партнерство з містами-побратимами з Росії - Сургутом і Серпухов.

Про це повідомляється на сайті міста Івано-Франківська.

«З огляду на військову агресію Росії проти України, анексію Криму і окупацію частини Донецької і Луганської областей, яка привела до тисяч жертв серед громадян України, в тому числі і міста Івано-Франківська, я як міський голова, висловлюючи і розділяючи волю громади міста, змушений звернутися до вас з односторонньою ініціативою розірвання угоди про співпрацю між нашими містами», - заявив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

Відповідні листи спрямовані в думи Сургута і Серпухова. Сургут був побратимом Івано-Франківська з 2003 року, Серпухов - з 2001 року.

Як повідомлялося раніше, з подібною ініціативою виступив мер Хмельницького Олександр Семчишин. Містами-побратимами Хмельницького були Іваново і Твер.

Читайте також: «Самопоміч» підтримала кандидатів від «БПП» у мери Івано-Франківська та Запоріжжя

Нагадаємо, що до Київської міської ради також внесено проект постанови про невідкладне розриві двосторонніх угод про побратимські відносини Києва з містами Російської Федерації. Серед таких числяться Москва, Волгоград, Санкт-Петербург, Улан-Уде, Махачкала і Республіка Комі.

 

Share