Євроконтроль заборонив літати до Криму

Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) заборонила польоти до Криму , зокрема в Сімферополь і Севастополь.

Таке повідомлення Євроконтролю оприлюднили на веб-сайті flightworx.

Також цю інформацію агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердив представник авіагалузі країни.

Згідно з повідомленням, Євроконтроль, суворо дотримуючись Конвенції ICAO про міжнародну цивільну авіацію, не визнаватиме будь-які односторонні декларації аеронавігаційного обслуговування над якою-небудь частиною українського повітряного простору, які видані не українською владою.

 


За даними Євроконтролю, польоти в Сімферополь і Севастополь заборонені до подальших повідомлень.

Євроконтроль також радить при виборі маршрутів крім закритих, погодити їх з українськими, румунськими, болгарськими і турецькими диспетчерськими центрами, щоб уникнути порушення у повітряному русі.

Євроконтроль координує і планує управління повітряним рухом для всієї Європи. Його діяльність включає в себе роботу з національною владою, постачальниками аеронавігаційного обладнання, цивільними і військовими користувачами повітряного простору, аеропортами та іншими організаціями. А також стратегічне і тактичне управління потоками  підготовку диспетчерів, регіональний контроль повітряного простору та а також збір аеронавігаційних податків.

Джерело: 24tv.ua

Share