Яценюк: Україна готова до переговорів з Росією

Україна готова до переговорів з Російською Федерацією на рівні міністрів закордонних справ у рамках роботи контактної групи, сформувати яку Україна запропонувала кілька тижнів тому.

Про це 2 квітня заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час 10-ї міжнародної інвестиційної конференції в Києві, передає УНІАН.

«Міністри закордонних справ України і Росії мають зустрітися найближчим часом. У форматі контактної групи, яка була запропонована три тижні тому», – сказав Яценюк.

За його словами, переговори стосуватимуться анексії Криму, яку «Україна ніколи не визнає», а також економічних питань.

 

Своєю чергою, як інформує «Інтерфакс-Україна», глава Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу висловив сподівання на швидкий початок прямих переговорів між Росією і Україною.

«Ми сподіваємося, що прямі переговори між Москвою і Києвом почнуться дуже скоро», – сказав він за підсумками переговорів з генсеком ООН Пан Гі Муном в Брюсселі.

За словами Баррозу, ситуація в Україні – «це найсерйозніший виклик світу і безпеці в Європі після падіння Берлінської стіни».

«Те, що відбулося (анексія Криму, – ред.), – це очевидне порушення принципів міжнародного права. Ми сподіваємося, що шляхом діалогу і співпраці всі проблеми вдасться вирішити», – зазначив він.

Джерело: Укрnet

Share