Преса аналізує рік, що минає

Івано-франківська преса проаналізувала рік, що минає та визначила найвизначніші постаті Прикарпаття в різних сферах життя.

 

Галицький Кореспондент

Першосторінковий матеріал тижневика присвячений аналізу подій року, що минає. Дати відповідь на питання «В якому напрямку рухається країна?», «Як країнці житимуть у 2011-му?», «До чого слід готуватися?», «На що й на кого сподіватися?» журналісти запросили політиків, чиновників, економістів і гуманітаріїв Прикарпаття в статті «Куди йдемо?».

«Минулий рік виявився багатим на надзвичайні події, аномальні явища та просто сенсації. А на початку ніби й не заповідалося на якісь сюрпризи. Рік почався цілком прогнозовано… На тлі такої рутини здивувати могла тільки чупакабра» - йдеться в статті «Прикарпатські аномалії – 2010» на 6 сторінці газети.

Завдяки Митрополиту Андрею Шептицькому і доктору Миколі Саєвичу вісімдесять років тому в карпатському лісовому господарстві з’явилися форельні розплідники і заповідники. Про це в статті «Лісовий переворот» на 17 сторінці.

 

Репортер

Журналісти тижневика визначили найпроблемніші місця Івано-Франківська на протязі цілого року та нагородили відповідальних осіб своєрідною антипремією. Про це в першосторінкову матеріалі «Золотий будяк – 2010».

Людиною року за версією «Репортера» став голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. «Прихід старого-нового голови ОДА став в області подією. Його концепція «писанкового Прикарпаття» не дивує хіба великих оптимістів. Але він завжди каже і робить тільки своє» - йдеться на сторінці 3.

На 5 сторінці газети йдеться про можливість впровадження нової схеми руху в Івано-Франківську . «Вічні затори та загазованість змусили франківську владу ще у 2002 році задуматися про зміну схеми організації дорожнього руху… А от чи поміняють, і головне – коли? – уже питання» - йдеться в матеріалі «Місто просить простору».

 

Західний Кур’єр

Напередодні нового року «ЗК» створив рейтинг подій та особистостей Прикарпаття, які визначали наше життя у політичному, бізнесовому та соціально-культурному сенсі. Про це першосторінковий матеріал тижневика «Підсумовуючи прожите».

Віктор Анушкевичус: «Буду працювати міським головою доти, поки не виконаю всіх своїх передвиборчих обіцянок» - про підсумкову прес-конференцію міського голови Івано-Франківська на 3 сторінці газети.

Решта наповнення тижневика присвячене визначенню найкращих особистостей в різних номінаціях – це  «Політична подія року», «Перемога року», «Поразка року», «Політик року», «Нове ім’я року», «Освітянина області», «Освітянина міста», «Медик міста», «Медик області», «Митець року» та «Культурна подія року» і т.д.

http://firtka.if.ua/

Share