Ю.Романюк критикує угоду опозиції та Януковича

Три лідери опозиції і президента Віктор Янукович підписали угоду про врегулювання політичної ситуації.

 Проте, як вважає депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк, Майдан не прийме жодних закулісних домовленостей в частині проведення острокових виборів президента у грудні місяці.

 "Це не домовленість - це зрада, яку Майдан не прийме. Це зрада усіх жертв, відданих на утвердження демократії в Україні. Це не прийнятно з усіх мотивів, - коментує Юрій Романюк. - Зрозуміло, якщо перший тур пройде в грудні, а другий у січні, то інавгурація нового президента пройде в кінці лютого 2015 року. Тобто - через рік. майдан не дозволить Янучарі правити ще рік. За цей рік він розстріляє усіх підписантів угоди".

 За словами Романюка вимоги Майдану такі: "Поверення до Конституції 2004 року, негайна реабілітація та звільнення всіх активістів, Дострокові президентські вибори через 60 днів, звільнення Юлії Тимошенко, звільнення із займаних посад Пшонки, Клюєва, Захарченка, Кожари, Лукаш, Лєбєдєва, Табачника, Арбузова".

 "Також слід негайно сформувати Уряд народної єдності, звільнити із посад усіх голів ОДА, РДА, МВС, СБУ та прокуратури в регіонах і тотально переформатвати ЦВК", - переконаний депутат.

 Нагадаємо, згідно угоди вибори президента повинні пройти у грудні. Пише "Фіртка"

Share