"Євромайдан" в Івано-Франківську має 5 запитань до правоохоронців. Відповідь чекають до завтра

Голова Штабу національного спротиву в Івано-Франківській області Василь Попович занепокоєний цілою низкою фактів, які, всупереч задекларованій позиції представників силових відомств краю, є неприйнятними та спрямовані на переслідування учасників Євромайдану.

 

 Про це Василь Попович заявив під час круглого столу щодо суспільно-політичної ситуації на Прикарпатті та в Україні загалом.

 До участі в заході представники Штабу національного спротиву запросили керівництво обласної державної адміністрації, МВС, СБУ, та прокуратури. Втім, з’явився лише один із заступників ОДА – Олександр Криницький.

 Як відзначив Василь Попович, у нього наразі є ціла низка запитань до правоохоронних органів.

 «По-перше, невідома справа з Максимом Кицюком, як вона розвивається. Це дуже важливо. По-друге, у нас є факти, що представники прокуратури ходять по Прикарпатському університеті та переписують студентських активістів, які беруть участь у майданах. Чому і на якій основі вони це роблять? По-третє, так звана «наружка» СБУ, яка відстежує відправлення наших людей до Києва. Мене також це цікавить. По-четверте, чому франківський «Беркут» поїхав до Києва? У нас є такі факти. Що він там робить, які його завдання?»

 Василь Попович наголосив, що якщо до завтрашнього дня відповіді на означені запитання не буде озвучено, пікетувальники на знак протесту прийдуть спочатку під стіни прокуратури, а згодом і інших силових відомств краю.

Share