Івано-Франківський регіонал готовий вийти із партії, якщо керівництво держави не отямиться

Депутати Івано-Франківської обласної ради вимагають членів Партії регіонів скласти свої партквитки і вийти із партії. Відповідне звернення було прийнято сьогодні на спільній сесії обласної, міської та районних рад Прикарпаття.Депутат Івано-Франківської міської ради, регіонал Богдан Федьків засуджує силовий розгін майдану і запевняє, що питання про вихід із партії буде обгворено на засіданнях осередків ПР.

 

 "У партію вступав кожен індивідуально, тому ми це будемо питання на своїх зібраннях обговорювати і так як вступали, люди мають право вийти із політчиної сили. Ніхто нікого не тримає. Думаю, що на засіданнях ми обов'язково це обговоримо і дамо оцінку подіям", - розпвоів журналісту "Фіртки" Богдан Федьків.

 Щодо себе особисто, то каже, що рішення залишатися у партії чи виходити ще не прийняв, однак, якщо й надлі так розвиватимутьяс події, то не бачить сенсу залишатияс у ПР.

 "Я ще не визначився для себе, але якщо керівництво партії, держави не отямиться, не змінить свого курсу і не змінить методів опонування іншим політичним силам, то я вважаю, що мені не місце у цій політичній силі", - резюмував "регіонал".

 Загалом, він засуджує криваві події на Майдані і називає їх злочином.

Share