В Івано-Франківській міськраді пройшов перший День депутата

Вчора, 24 грудня, відбувся дебютний «День депутата» Івано-Франківської міської ради.

 

Відповідно до нового регламенту, такий захід проводиться для підвищення кваліфікації обранців щонайменше один раз на місяць. Норму про проведення фахових навчань зініціювала фракція ВО «Свобода», – повідомили у прес-службі облорганізації «свободівців».

Перший День депутата був присвячений бюджетному процесу. Особливо актуальною тема формування головного фінансового документу міста стала, зважаючи на прийнятий напередодні Закон України «Про державний бюджет» та нещодавно затверджену нову редакцію Податкового кодексу.

Ознайомлення депутатів з усіма тонкощами бюджетного процесу, а також з його специфікою у наступному році, враховуючи зміни до законодавства, провела начальник фінансового управління виконавчого комітету міської ради Вікторія Сусаніна. Кожен з присутніх отримав також спеціально підготовлені методичні матеріали, у яких подана основна інформація про міській бюджет, шляхи його наповнення та основні статті витрат.

Участь у Дні депутата взяли понад 40 де депутатів Івано-Франківської міської ради.

Наступний такий захід, що пройде у січні, буде присвячений питанням земельного законодавства та раціонального використання земельних ресурсів.

Share