В гості до маєтку святого Миколая(Фото)

Маєток св. Миколая знаходиться на Івано-Франківщині серед мальовничих Карпатських гір біля м. Косів. Тут св. Миколай  радо зустрічає своїх гостей. В його маєтку можна побачити робочий кабінет,казково-чарівну спальню та пошту св. Миколая. У нього на подвір'ї живуть казкові герої у своїх будиночках.

Кабінет св. Миколая.

Спальня Миколая

Листи, які надходять до св. Миколая

Гості св. Миколая

Господиня казкової оселі.

 

Святий Миколай єпископ Міри(Лікія, сучасне  Дерме, Туретчина), християнський святий, відомий як Миколай Чудотворець.

Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого .

Св. Миколай зараховується до лику святих: як такий, що опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей , моряків та торговців. Визнається  покровителем міст Абстердам (Нідерланди), Барі  (Італія).

Свято Миколая це день святкування та вшанування  пам'яті про нього. У цей день заведено батькам вночі класти подарунки під  подушки. Батьки зберігають у таємниці свою причетність до подарунків, покладених під подушку для того, щоб діти вірили у чудо, яке робить Святий Миколай. Святого Миколая  святкують католики 6 грудня, а православні та греко-каталики 19 грудня.

 

В. Кисілевський

http://west-info.if.ua

 

 

 

Share