Бюджет Прикарпаття буде прийнято не раніше 4-5 січня, - голова облради

«Якщо Закон України «Про бюджет» буде прийнято 23-24 грудня, ми відразу розпочнемо бюджетний процес». Про це повідомив голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич 17 грудня на прес-конференції.

За його словами, орієнтовно 27-28 грудня відбудеться засідання депутатських комісій, 29 грудня - засідання бюджетної комісії і президія облради, 30 грудня – День депутата .

"І вже після Нового року, 4-5 січня, ми заплануємо сесію облради, на яку винесемо головне питання – бюджетне", - повідомив Сич. За його словами, бюджетний процес буде проведено системно і прозоро. Кожний депутат отримає час для опрацювання головного питання та предметної роботи в сесійній залі.

Водночас, Олександр Сич очікує на бюджетній сесії всіх депутатів, в тому числі і тих, які раніше залишили сесійну залу на знак протесту проти рішення щодо бюджетних комісій.

"Проект рішення був максимально збалансованим. Прийняте рішення про склад комісій та їхнє керівництво не є догмою", - зауважив Сич і припустив, що після оцінки їх роботи, у депутатських комісіях можуть відбутися зміни, в тому числі і керівного складу.

"Я буду добиватися, щоб депутати облради максимально відвідували засідання, не пропускали їх без поважних причин і брали повноцінну участь у раді",- наголосив Олександр Сич. Водночас, він зауважив, що є депутати, які знають лише свої права і забувають про обов’язки. Механізм відкликання таких депутатів складний. Втім, на думку Сича, цей механізм таки можна буде, за потреби, застосувати.

Share