Ігор Насалик пояснив, чому УП підтримала кандидатуру З. Митника на голову Івано-Франківської облради

Мер Калуша Ігор Насалик пояснив, чому Українська партія підтримала кандидатуру міністра охорони здоров’я З. Митника на голову Івано-Франківської облради.
За словами І.Насалика, 24 листопада, за день до першої сесії обласної ради, о 15.00 у нього у кабінеті відбулася зустріч усіх 14 представників Української партії, які пройшли до обласної ради, з головою обласної організації ВО «Свобода» Олександром Сичом. О. Сич повідомив, що вже досягнута домовленість про створення коаліції з національно-демократичних сил, поділені посади голови облради та його заступників, а також голів депутатських комісій. Після цього О.Сич запросив Українську партію до співпраці і поїхав до обласного центру.

О 17.00 того ж дня до Калуша навідався міністр охорони здоров’я Зеновій Митник і пообіцяв Українській партії за підтримку його кандидатури на посаду голови облради посаду першого заступника голови облради та екологічну комісію.

Українська партія підтримала Зеновія Митника. Головою облради став Олександр Сич. Ігоря Насалика за «порушення статутних норм та зраду інтересів Української партії» відкликали з посади голови Центральної ради партії, – пишуть «Дзвони Підгір’я».

І.Насалик так прокоментував цю ситуацію: «Ви пригадуєте, останні чотири роки головою обласної ради був представник національно-демократичних сил Ігор Олійник. Калуш за весь цей час отримав з області аж цілий «бублик». І це незважаючи на те, що наше місто досить суттєво поповнює обласний бюджет. Ми вважаємо, що на такій посаді повинен бути не політик, а господарник, який грамотно, ефективно і справедливо розпоряджатиметься наявними ресурсами. І якраз таким є безпартійний Зеновій Митник. Він «на голову» вищий від того ж О. Сича як управлінець. Ще раз хочу наголосити: Українська партія йшла до облради не політикою займатися, а прагматично і цілеспрямовано працювати на інтереси нашого міста. Ну а що стосується меншості чи більшості в обласній раді, то час покаже, де згодом буде Українська партія. Що ж до мого головування в Українській партії, то це питання вирішуватиметься на з’їзді партії 18 грудня. Але вже зараз можу вас запевнити, що непорозуміння, яке дуже активно обговорювалося у ЗМІ, на сьогодні вичерпано».

http://firtka.if.ua/

 

Share