На Івано-Франківщині узаконили трудові відносини 543 працівників

З початку року фахівці Міндоходів в області виявили 734 працівники, праця яких використовувалися без належного оформлення та сплати податків. До бюджету додатково поступило 43 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Найбільше неоформлених працівників виявлено у Івано-Франківську, Коломиї та Косівському районі. 

 

  Також, роботодавці допускають непоодинокі факти виплати доходів за рахунок тіньових коштів або ведення подвійної бухгалтерії. У І кварталі п.р. працівники Міндоходів зафіксували їх 30. Окрім того, виявили два випадки неоподатковуваного нарахування (виплати) найманим працівникам доходів у вигляді матеріальних та соціальних благ.  
Перевірками 32 суб’єктів господарювання донараховано 606,3 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, а також на винних посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.
Фахівці Міндоходів області спільно з іншими контролюючими органами, в рамках виконання затвердженої облдержадміністрацією Комплексної програми заходів з легалізації заробітної плати, будуть проводити передовсім профілактичну, роз’яснювальну роботу з несумлінними роботодавцями.  

                         ДПС в Івано-Франківській області

Share