Олійник про скандал навколо ТБ "Галичина": Це зіркова хвороба трьох партій

18 квітня відбудеться чергове продовження скандальної  сесії обласної ради на , якій  вперше за останні 10 років були «потасовки». Резонансу набуло питання «Про звіт керівника ОТБ «Галичина» Ольги Бабій. Так, депутат від ВО «Батьківщина» Василь Артим висловив пропозицію визнати роботу генерального директора прикарпатського народного телебачення незадовільною. Натомість, колега по фракції «Наша України» пані Ольги Петро Шкутяк мав протилежну точку зору на оцінку діяльності керівника «Галичини».

 

Проте більшого обурення в частини депутатів викликала пропозиція свободівця Василя Поповича щодо таємного голосування по оцінці роботи телебачення. Після цього Володимир Олійник закликав не брати участі в голосуванні та блокувати доступ до скриньки, а Шкутяк-молодший попрямував до трибуни. Відбулася штовханина Олійника-Шкутяка з чотирма «свободівцями». В результаті - зламали мікрофон, рішення так і не прийняли, а пані Бабій забрала швидка.

Щодо останніх подій ми звернулися за коментарем до одного з винуватців «депутатської сутички» Володимира Олійника.

«Основна причина блокування – підкилимність процесів. Спроба зняти керівника обласного телебачення - змова трьох голів фракцій: Батьківщини, Свободи і Фронту змін. Ще 8 років тому представники цих фракцій брали участь в Помаранчевій революції, відстоюючи правду і прозорість прийняття рішень. Вчора Тягнибок, Яценюк і Кличко виступали на мітингу, де розказували як вони добилися персонального голосування та як припиняють бєспрєдєл влади Януковича. А сьогодні силою відстоють таємне голосування і безпідставну зміну керівника та засновника телебачення», - розповідає пан Олійник,- «Ніхто, ні колектив, ні громадськість не розуміють, що відбувається в обласній раді. Група людей за кілька годин до слухання розробили наглий механізм заволодінням комунальним каналом. Цю схему активно відстоював усіма правдами й неправдами головуючий на сесії Олександр Левицький, а запропонував депутатам - Василь Попович. Все б вдалося, якби не фізичне втручання в процес, що можна було спостерігати. »

«На мою думку, це зіркова хвороба трьох парламентських опозиційних партій, які отримали підтримку Прикарпатців. Йшли у Верховну раду наводити порядок, а в своїй області творять «беспрєдєл», «підминаючи» все під себе», - резюмував депутат Володимир Олійник.
http://styknews.info

Share