Степан Хмара вийшов з УНП, а Віктора Анушкевичуса обрано заступником голови партії

 

11 грудня делегати ХІІ чергового з’їзду Української народної партії переобрали керівні органи партії. Головою УНП обрано Юрія Косненко. Делегати з’їзду обрали заступників голови партії. Першим заступником голови партії переобрано Івана Зайця. Заступниками голови залишились народні депутати України від Української народної партії Ярослав Джоджик, Олександр Слободян та Андрій Давиденко.


Також на найближчі два роки обов’язки заступників голови УНП виконуватимуть мер Івано-Франківська, голова Івано-Фракнівської обласної УНП Віктор Анушкевичус, екс-голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко та голова управи Київської обласної організації УНП Володимир Шовкошитний.

Члени УНП, присутні на з’їзді також переобрали склад інших керівних органів, зокрема, Центральний провід та Правління УНП. Із такими результатами завершився перший етап чергового з’їзду делегатів УНП. Другий етап попередньо заплановано на лютий-березень 2011 року.

В той же час відомий політичний діяч, політв’язень і Герой України Степан Хмара на черговому з’їзді Української Народної Партії заявив про свій вихід з УНП.

«Авторитет УНП падає. Не було зроблено критичного аналізу помилок УНП, хоча без критики і самокритики не може бути нормального розвитку жодної партії ", - заявив С. Хмара.

Степан Хмара розкритикував відсутність на 12-му черговому з’їзді Української Народної Партії представників тих політсил, яким, за словами голови УНП Юрія Костенка, потрібно вести діалог.

http://firtka.if.ua/

Share