Роман Чернега: «Політичні репресії в Україні тривають»

Говорячи про «покращення», ми не повинні забувати про ті політичні репресії, які далі продовжуються в нашій державі. Про це 29 березня на сесії Івано-Франківської обласної ради сказав народний депутатУкраїни», голова обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Роман Чернега.

 

«Я не говорю про три роки Януковича, коли засудили Юлію Тимошенко і Юрія Луценка. Ви прекрасно знаєте про справу Власенка. Нещодавно ми побачили ще один кримінальний приклад, коли голова виконавчої гілки влади Азаров на останньому засіданні уряду дозволяє собі перешкоджати роботі народного депутата України Сергія Капліна, який є членом фракції «УДАР» у Верховній Раді, - зазначив Роман Чернега. - На прохання задати кілька запитань, пан Азаров дозволив собі за допомогою охорони виштовхати народного депутата з засідання Кабміну. До того ще й пригрозив, що буде ініціювати порушення кримінальної справи проти народно депутата».

Лідер обласних «ударівців» підкреслив, що на акції «Вставай Україно» 28 березня, івано-франківці мали можливість переконатися, скільки людей висловили своє "ні" «покращенням» Януковича.

Після виступу Романа Чернеги на сесії обласної ради депутати прийняли критичну заяву, присвячену трирічному перебуванню Віктора Януковича на посту президента України.

Share