Олександр Шевченко виступає проти тиску на ЗМІ та узурпації влади будь-якою політичною силою

Олександр Шевченко обурений ситуацією, яка відбувалася на сесії обласної ради, в п'ятницю 29 березня.На його думку, колеги з фракцій «Свобода» та «Батьківщина» вдалися до політичного рейдерства, прагнучи усунути від керівництва ОТБ «Галичина» пані Ольгу Бабій.

 

Олександр Шевченко переконаний, що таким чином представники більшості в обласній раді намагаються взяти під свій контроль найбільший телеканал області та перетворити його у власний кишеньковий рупор.

На думку депутата, в даному випадку дії більшості пішли в розріз з демократичними цінностями, які вони завжди декларують. А ситуація, що відбулася в облраді, скоріше є віддзеркаленням подій у теперішній Верховній Раді.

Провладна більшість у обласній раді, ігноруючи моральними, етичними та демократичними цінностями намагається вирішити свої питання всупереч інтересам громади.

Олександр Шевченко закликає колег до толерантності та прозорості у своїх діях і намірах.

Щодо генерального директора ОТБ «Галичина», Олександр Шевченко називає пані Ольгу фахівцем своєї справи. Пані Ольга - є заслуженим журналістом України, яка стояла біля витоків заснування обласного телебачення та довгі роки підтримує незаангажованість каналу. Завдяки пані Бабій, сьогодні ми маємо один з небагатьох українських телеканалів, як по формі так і по змісту.

http://firtka.if.ua

Share