Ми не хочемо в своїй країні залежати від бажання однієї людини і того, з якої ноги вона встала - скaзав Віталій Кличко (Фоторепортаж)

Вчора на акції «Вставай, Україно!» перед жителями Прикарпаття виступив лідер партії УДАР Віталій Кличко з своїми колегами по опозиції.В.Кличко  відзначив, що три опозиційні партії мають різних лідерів, різні ідеології та різні програми, проте вони мають і дещо спільне, а саме: вони – українці і хочуть бачити Україну європейською державою. Саме тому вони разом борються проти авторитаризму.


«Те, що сьогодні відбувається в країні: політичні переслідування, придушення прав і свобод громадян, зубожіння людей - це все результати дій Президента Януковича та уряду Азарова. Ми не хочемо в своїй країні залежати від бажання однієї людини і того, з якої ноги вона встала. Ми з цим боремося . Боремося в парламенті, боремося тут разом з вами», - сказав Віталій Кличко.

Три опозиційні сили як ніколи єдині духом. Про це сьогодні заявив в Івано-Франківську голова парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

«Тисячі людей хочуть змін. Тисячі людей висловлюють свою позицію, не бояться і говорять: «ми хочемо змін в країні», - сказав Яценюк.

За його словами, опозиція має чіткий перелік політичних та економічних вимог.

 «Крім відставки президента Януковича і відставки уряду, у нас є соціальний пакет. Це скасування пенсійної реформи, медичної реформи, прийняття нового Податкового кодексу. Це ті речі, які потрібні сьогодні для країни. І в цих протестних акціях люди вимагають від влади прийняти те, що ми поставили як свій політичний і економічний меморандум», - підкреслив він.

«Ми дякуємо кожного, хто приходить на ці акції. Тому що так будується країна, так будуються зміни, так формується нова політична еліта і нова якість української держави», - сказав Яценюк.
"Чого прагнуть "Свобода", "Батьківщина" й "УДАР"? Так, у нас різні ідеології, але ми всі хочемо одного – нормальних цивілізованих правил гри. А зараз у державі повний хаос, у нас на очах грабують українську націю й ставляться зверхньо до української громади. У нас на очах нищать державу. Що нам треба було зробити з самого початку? – Навести лад у найвищому законодавчому органі державі. Насамперед забезпечити персональне голосування. Саме тому ми, опозиційні сили, ухвалили рішення про блокування парламенту. Ще одна важлива справа, яку ми виконали, прийшовши до парламенту, – розв'язали проблему "тушок". Тому влада зараз казиться, бо без "тушок" не може протягнути потрібні їм закони, а збирати щоразу усіх "регіоналів", серед яких більшість – мільйонери, їм не вдається", – зазначив лідер націоналістів.

"Опозиція тисне й змушує владу жити за законами й за Конституцією. Ми не збираємося чекати й не маємо наміру сидіти, склавши руки, тому йдемо до народу. Акція "Вставай, Україно!" – це, фактично, національна мобілізація українців на боротьбу з режимом Януковича. Наша мета – побороти ненависний режим, який принижує українців, руйнує основи нормального, цивілізованого життя і забирає в нас майбутнє. Наша мета – усунувши режим, прийшовши до влади, повалити наслідки трирічного панування Януковича. Не допустивши реваншу диктатури, ми повинні розпочати процес всеосяжних докорінних змін української держави й українського суспільства. Саме заради цього ми сьогодні зібралися. Наші акції вже починають давати результат, адже українці піднімаються з колін!" – підкреслив Голова ВО "Свобода".

Share