Дії керівництва Івано-Франківської облради обмежують депутатів, - заява

«10 грудня на другому пленарному засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради під час обрання голів та членів постійних профільних комісій обласної ради керівництвом ради не враховано позицію та інтереси значної кількості депутатів, які, здебільшого, обрані в одномандатних мажоритарних виборчих округах, а також інтереси 6 політичних сил із 13, що входить до складу обласної ради». Про це йдеться в заяві, яку підписали керівники 6 фракцій в облраді.

"Ми, депутати Івано-Франківської обласної ради VI демократичного скликання, глибоко стурбовані ситуацією, яка склалась з перших днів роботи обласної ради. А саме: з порушенням процедури відбулось обрання тимчасової президії, тимчасової лічильної комісії, таємне голосування під час виборів керівного складу обласної ради", - повідомлено в заяві.

"Зважаючи на те, що обласна рада є представницьким органом територіальних громад, покликаним забезпечувати життєдіяльність та соціально-економічний розвиток краю, такі дії керівництва обласної ради обмежують нас, депутатів, належним чином відстоювати інтереси виборців.

Наголошуємо: конструктивна робота обласної ради VI демократичного скликання можлива за умови чіткого дотримання законодавства про місцеві самоврядування, регламенту та етики поведінки кожного депутата незалежно від його політичної приналежності", - наголошується в заяві.

За дорученням фракцій обласної ради заяву підписали Іван Данів ("Українська партія"), Василь Головчак (УНП) Михайло Негрич, ("Народна партія"), Мирослав Карабін, ("Відродження"), Ігор Лукань, (Партія регіонів), Наталія Дуб ("Собор").

Share