Опозиція їде піднімати "народне повстання" в Івано-Франківську

Опозиційні сили проведуть наступні акції "Вставай, Україно!" в Івано-Франківську, Тернополі та Чернівцях.Про це повідомив заступник голови ВО "Свобода" Юрій Сиротюк.Він повідомив, що 28 березня відбудеться піша хода та мітинг в Івано-Франківську, на наступний день, 29 березня, заходи опозиційних сил пройдуть в Тернополі, а 30 березня - у місті Чернівці, інформує newsru.ua.

 

"Брати участь в акціях будуть лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, лідер об'єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, планується участь лідера партії "УДАР" Віталія Кличка", - сказав Сиротюк.

За його словами, також будуть присутні депутати Верховної Ради, обрані від цих регіонів, а також депутати місцевих рад. Він також зазначив, що детальні плани проведення заходів в цих містах узгоджуються і будуть оприлюднені пізніше.

p|s

"Вставай, Україно!" - всеукраїнська акція, яку очолили лідери опозиційних сил від Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок та Всеукраїнського Об'єднання "Батьківщина" Арсеній Яценюк. Розпочалася двомісячна акція 14 березня 2013 року. Акція "Вставай, Україно!" відбудеться в всіх обласних центрах України і завершиться 18 травня в День Європи у Києві. Тоді під час масштабного маршу буде узагальнено вимоги громад з усієї країни. 15 березня до акції долучилися трєтя опозиційна партія - УДАР на чолі з Віталієм Кличком.

 

Share