Негода лютує на Надвірнянщині (фото)

За попередженням гідрометеоцентру  через територію Івано-Франківської області проходить  активний  циклон, який призвів до різкого та погіршання  погодних умов. Циклон не оминув і Надвірнянський район на тереторії  якого  пройшли сильні снігопади, хуртовини, посилився вітер до 17-22 м/с, є снігові замети, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь.

 

За прогнозом синоптиків  протягом 16-17 березня на території Івано-Франківської області, очікується похолодання зі зниженням мінімальної температури повітря до 10-16° морозу.
На території Надвірнянського району існує велика ймовірність виникнення надзвичайної ситуації.  Про заходи щодо  забезпечення ефективного реагування на можливі надзвичайні ситуації, спричинені складними погодними умовами,  розповів нашому журналісту голова Надвірнянської РДА Юрій Касіянчук. Він зауважив, що ситуація складна, але не критична і контрольована. З приводу ситуації, що склалась через погодні умови була скликана нарада на якій розроблено план дій для реагування на проблеми, що виникли із заметами на автошляхах, а також у сфері електропостачання.

Зокрема на нараді були прийняті рішення щодо термінових заходів зі  змешення негативних наслідків природної стихії. Виділено кошти та забезпечено пальним важку техніку для розчистки доріг, для визволення з снігових заметів автотранспорту силами управління цивільного захисту, для автомобілів швидкої допомоги. Проведено роботу з метою підключення до шляхових робіт техніки НГВУ та держлісгоспів. Встановлено цілодобове чергування бригад служб екстренної допомоги: дорожних експлуатаційних служб, служби цивільного захисту, ДАІ, медиків, енергетиків, газовиків, зв'язківців. Через засоби масової інформації попереджено
населення про утримання від поїздок на транспорті. Відмінено навчання в закладах освіти в гірських населених пунктах та перенесено масові заходи.
Як зауважив голова Надвірнянської РДА Юрій Касіянчук всі служби району працюють злагоджено і докладають максимум зусиль для забезпечення нормального побуту мешканців Надвірнянщини.
                                           Всеволод Кисілевський

Share