Михайло Вишиванюк кандидатам на посаду голови ІФ ОДА: "Нехай набираються досвіду, складають плани..."

Минулого тижня «під шумок» звільнення голови ОДА Львівської області деякі ЗМІ до числа звільнюваних «приклеїли» і голову Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка. Цю інформації прокаметував очільник ОДА, віповідаючи на запитання журналіста.

- Михайле Васильвичу, минулого тижня деякі інтернет-ЗМІ оприлюднили інформацію про ваше нібито звільненння «в пакеті» з вашим львіським колегою. І дехто ці чутки сприйняв вже більш серйозно, аніж це було в попередні рази, коли розповсюджувалася подібна інформація. Відомо, що за посади голів ОДА завжди ведеться боротьба різних навколовладних угрупувань, центрів впливу. Раніше називалисяч кандидати на крісло голови ОДА – Нестор Шуфрич, Василь Чуднов, деякі силовики... Черга, чи то «лава запасних» велика... Зараз кулуарно вже був «майже призначений» Ігор Насалик. Як ви це прокоментуєте? Йде вічна закулісна боротьба?

 

- Це добре, що в нас є гідні кандидати, що є та «лава запасних», але... нехай ще трошки почекають:). Нехай набираються досвіду, складають плани, програми і потім, коли наступить час, я з великим задоволенням їм передам цей «пост». Щодо закулісної боротьби – немає ніякої боротьби. Просто окремі люди, можливо хочуть на цій темі спекулувати – що от ви зараз робіть те і те, слухайте мене, бо я потім як стану головою ОДА, то я вам покажу... Це десь такі моменти бувають.

- Раніше ви говорили, що будете працювати з президентом до 2020 року, а зараз «зкорегували», що до 2017 року. Чому зменшився цей термін:)?

- Закон такий, що працювати на посаді можна лише до 65 років. Я сьогодні цілком офіційно можу вам сказати, хоча я не дуже хотів це говорити, але якщо якщо ця тема вже така цікава, то скажу. Я мав на цю тему розмову з президентом. Я говорив йому, що мені вже 60, і закон вже дозволяє йти на пенсію, як і дозволяє працювати до 65 років... І я говорив, що в мене є бачення програми, бачення розвитку Івано-Франківщини, і я міг би вам рекомендувати таких і таких людей на свою нинішню посаду...

- А не секрет, що це за люди, яких ви рекомендували президенту? Можете їх назвати?

- (Сміється) Секрет... Секрет поки що. Президент сказав мені, що «я тобі дякую, що в тебе є таке бачення, але в мене є своє бачення – йди працюй до 2017 року, - тобі зараз 60 років, ще 5 років працюєш, а вже тоді розглянемо питання твоєї пенсії»:). Так що всі ці розмови є безпідставні, їх провокують окремі люди, що спекулюють на певних речах. Я не звертаю уваги на це все. Треба працювати, а не перейматися плітками.

Джерело: Фіртка іф.уа.

Share