Подарунок до дня народження Ющенка: Бондарчука та шістьох членів “Нашої України” виключили зі складу партії

Політрада партії "Наша Україна" виключила зі свого складу за дії, спрямовані на розкол партії, 7 членів "Нашої України".Членства позбавили колишнього голову політради Сергія Бондарчука, голову Київської міської організації Андрія Ніцоя, Юрія Макуха, голову Тернопільскої обласної організації Петра Мандзія, представника Чернігівського осередку Ганну Кияшко, представника Кримської організації В’ячеслава Хмеловського та представника Харківської організації Сергія Курінного.

Про це після засідання політради розповіла Ірина Ванникова, прес-секретар голови партії Віктора Ющенка.
“Це рішення підтримали 64 члени політради. Двоє голосували проти, один — утримався”, — сказала вона.
“Підставами для такого рішення стали дії цих осіб, які провокують розкол у партії”, — додала Ірина Ванникова.
Також на засідання рада партії ухвалили рішення про призупинення діяльності обласних організацій, які провокують розкол у партії.
“Рада призупинила діяльність Волинської, Закарпатської, Тернопільської, Чернігівської та Полтавської обласних організацій і Київської міської організації”, - сказала прес-секретар.

Нагадаємо, раніше на політраді партії “Наша Україна” під головуванням Сергія Бондарчка був виключений третій Президент України Віктор Ющенко. Повідомлялося, що Ющенка виключили з партії за “зраду програмних цілей партії” і “незаконну узурпацію керівництва партією”.

9 лютого політрада НУ скасувала виключення Ющенка з партії, призупинила діяльність своєї київської міської організації та звільнила Сергія Бондарчука з посади голови політради.

Share