Михайло Вишиванюк скасував розпорядження ОДА про оптимізацію

Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк  скасував розпорядження  про «Про заходи щодо оптимізації мережі бюджетних установ області та економії видатків місцевих бюджетів на 2013 рік».

 Про це він заявив на сьогоднішній колегії департаменту охорони здоров я ОДА. Нагадаємо, що це розпорядження викликало чимало резонансу, адже у ньому йдеться про закриття шкіл, скорочення кількості ліжкомісць у лікарнях, реорганізацію бібліотек, звільнення працівників державних установ.

  «У нас дуже багато в останній момент було шуму відносно оптимізації, - звернувся Вишиванюк до медиків. - Шум не безпідставний, бо перший заступник поспішив і підписав не зовсім правильне розпорядження, я його сьогодні відмінив», пише Репортер.

Вишиванюк також додав, що у момент підписання розпорядження був у відпустці, а його перший заступник Василь Плавюк ні з ким не порадився, поставив підпис під тим документом і пустив його у роботу.

І запевнив, що оптимізація медичної галузі все ж відбудеться, але її проводитимуть враховуючи думку медпрацівників.

 Нагдаємо, як повідомлялось раніше дане розпорядження викликало чимало резонансу, адже йдеться про закриття шкіл, скорочення кількості ліжкомісць у лікарнях, реорганізацію бібліотек, звільнення працівників державних установ.

 

Share