В Надвірні реоганізовують рух транспорту.

Проблема міжміських перевезень завжди була гострою для мешканців Надвірної. Неодноразово Надвірнянська міська рада докладала зусиль для вирішення цієї проблеми. Власне зваживши всі за та проти було прийняте рішення щодо реорганізації автостанції по вулиці Княгині Ольги. Ставленням до реорганізації автостанції по вулиці Княгині Ольги в автозупинку не однозначне. Існують думки , як за, так і проти. Але логічно подумавши, звісно ініціатива щодо перенесення автостанції на центральний автовокзал є обґрунтованою та своєчасною.

 

Питання  реорганізації  автостанції по  вулиці Княгині Ольги в автозупинку обговорюється вже не один рік. А проблема все ж є,  і її потрібно вирішувати.  Адже Надвірна має чудовий автовокзал,  який має  можливості для організації міжміських перевезень, але цей об’єкт задіяний тільки частково здебільшого для  обслуговуючи маршрутів дальнього сполучення. Також  в місті здійснюються регулярні міські перевезення згідно з графіком руху, що у свою чергу забезпечують сполучення усіх мікрорайонів міста.    

 Спілкуючись з цього приводу з депутатом Надвірнянської міської ради Романом Мажаком наш журналіст довідався про бачення вирішення цієї проблеми. Суть її розв’язання передбачає реорганізацію автостанції по вулиці Княгині Ольги в авто зупинку, де перевізник транспортного  засобу здійснюватиме висадку і посадку пасажирів , а тривалість зупинки максимально становитиме п’ять хвилин. При цьому початок  маршрутів у всіх напрямках здійснюватиметься з міського автовокзалу та слідуватиме через спеціально облаштовані зупинки де громадяни зможуть здійснити посадку в потрібному їм напрямку. Власне така схема руху дасть можливість уникнення заторів через згромадження транспорту та зменшить можливість виникнення дорожно-транспортних пригод. На сьогоднішній день діють регулярні міські перевезення , які забезпечують сполучення з міським автовокзалом. Також розробляється маршрут , що додатково забезпечить безперебійне сполучення з міського автовокзалу до центру міста та мікрорайонів Надвірної.

                                                                             Всеволод Кисілевський

                                                                                                             West-info.if.ua

 

Share