Міський голова Калуша І.Насалик запросив народного депутата Сікору у спортзал, щоб перевірити, «що і з кого насправді сиплеться

Вчора, під час сесії Калуської міської ради, міський голова Ігор Насалик організував цілу відеопрезентацію, на якій у відеорежимі продемонстрував зауваження народного депутата Ольги Сікори щодо нього особисто та міської влади загалом і одночасно прокоментував такі висловлювання.

 

Зокрема, мер оголосив загальну мобілізацію і закликав депутатів долучитися та допомогти народному депутату — зібрати кабанчика, хліб, закрутки — хто що може і раз на три місяці передавати посилку до Києва.

Ігор Насалик особисто висловив готовність виділяти півтори тисячі гривень щомісяця зі своєї заробітної плати.

— Щодо того, що і з кого сиплеться (минулого тижня Ольга Сікора висловила обурення, що за програмою до Швеції відправили посадовців міської ради пенсійного віку, замість молодих спеціалістів. — Авт.), то щодня о 19.00-20.00 я проводжу тренування по спінінгу, тому запрошую сьогодні Ольгу Сікору та ЗМІ на тренування. Подивимося, чи витримає Ольга Мирославівна і що з кого сиплеться. Між іншим, вона лише на 4 місяці молодша за Наталію Бабій (яка, власне, і їздила до Швеції. — Авт.), — акцентував Ігор Насалик, пишуть Вікна.

Щоправда, одразу по тому запрошення переадресував помічнику народного депутата Ігорю Очкуру, відреагувавши на зауваження, що змагатися у таких поєдинках із жінкою — некоректно. Наразі невідомоі, чи відбудеться насправді сьогодні анонсований двобій. За словами Ігоря Очкура, свого часу він уже отримував від міського голови запрошення на боксерський ринг, але далі слів не пішло. Нині помічник народного депутата має зустріч із мешканцями гуртожитку «Мрія», а, крім того, свій день народження сьогодні святкує депутат міської ради Володимир Кузик, тому, імовірно, «мер буде зайнятий».

— Свого часу до міського голови звернулася моя дружина із проханням провести благоустрій перед приміщенням міського РАЦСу. Ігор Насалик обіцяв ландшафтний дизайн із альпійськими гірками і запросив її на спінінг. Дружина із подругою дві години крутили педалі, прийшли із синяками на колінах, але благоустрою немає й досі. Тому який смисл крутити педалі, якщо результату від цього — не видно, — каже помічник народного депутата.

Share