Грабовецький, Харук та Угрин - депутати облради

 На проміжних виборах у Івано-Франківську обласну раду не пройшов узгоджений кандидат від опозиції. Перемогу з відривом у 40% здобув Володимир Грабовецький. Відомий на Прикарпатті правозахисник і доброчинець Володимир Грабовецький на проміжних виборах до Івано-Франківської обласної ради переміг узгодженого кандидата від опозиції Юрія Голінея з різницею у більш, як 40% голосів виборців - набрав 65, 5%.

За результатами паралельного підрахунку голосів, перемогу на проміжних виборах депутатів Івано-Франківської обласної ради на 25-му виборчому округу з центром у місті Надвірна здобув Володимир Грабовецький, голова Всеукраїнського благодійного Фонду Юрія Дерев'янка. Його опонент Юрій Голіней, узгоджений кандидат від політичних сил ВО "Свобода", ВО "Батьківщина", ПП УДАР та ПП "Фронт Змін", набрав 17,5% голосів виборців.

Загальна явка виборців на 24-х дільницях округу склала 25,2%

Нагадаємо, що довибори до Івано-Франківської обласної ради були призначені у зв"язку із тим, що депутат облради по Надвірнянському виборчому округу №25 Юрій Дерев"янко став депутатом Верховної ради України.

Як повідомив Івано-Франківський обласний "Комітет виборців України", на проміжних виборах до Івано-Франківської обласної ради у Снятині (ОВО №36), де було зафіксовано явку виборців 56,13%, переміг член ВО "Батьківщиниа" Іван Угрин - 62,4%. У Івано-Франківську (ОВО №43) перемогу здобув кандидат від ВО "Свобода" Іван Харук, який набрав 69% голосів при явці виборців 15,6%

Share