Міський голова Коломиї: Ситуація із секретарем міської ради - звичайне зведення внутрішньопартійних рахунків

Міський голова Коломиї: Ситуація із секретарем міської ради - звичайне зведення внутрішньопартійних рахунків

Вчора в Коломиї відбулася сесія міської ради. Пройшла вона під знаком протесту депутатів проти секретаря міськради Ярослава Гошія, якого вони звинуватили у співпраці із владою і назвали «тушкою». Сам винуватець дійства не погоджується із твердженням колег і називає їхні дії звичайною провокацією. На стороні секретаря міськради і мер Коломиї Ігор Слюзар, який немає зауважень до роботи колеги. Дану ж ситуацію він розцінює виключно, як звичайне зведення внутрішньопартійних рахунків.

Про це він розповів у коментарі журналісту.

«Що стосується роботи секретаря міської ради, то йому ставлять у вину співпрацю із владою, але не мають на увазі владу київську, а місцеву - коломийську. А що секретар міської ради мав би воювати із місцевою владою? – запитує Ігор Слюзар. – Якщо говорити документально, то до Ярослава Гошія не було ніяких зауважень і заперечень в роботі вже два роки».

За словами мера, кожен депутат має повноваження контролювати роботу будь-кого із службовців. І якщо робота виконується неякісно, він оформляє або депутатське звернення, або депутатський запит на неякісну роботу службовця. Однак, таких запитів у міській раді немає ні одного. «І чомусь раптом у грудні захотіли звільнити секретаря, бо там у партії конфлікт», - дивується голова міста.

Очільник Коломиї вважає роботу своєї команди доволі ефективною, адже на її формування пішло майже два роки. А зараз, за його словами, міського голову знову втягують у ситуацію, яка тягне за собою черговий переділ посад у міськраді.

«Я в ці конфлікти не хочу входити, - говорить мер Коломиї. - Два роки пішло на те, щоб спрацюватися. Зараз команда працює ефективно. На засіданні сесії визнали роботу виконавчого комітету задовільною, а членом виконкому є і Ярослав Гошій. Це просто зведення рахунків і звільнення одного члена команди тягне за собою переділ всіх посад в Раді. Тобто мене втягують в кадрові розборки, які на початку каденції тривали три місяці».

Також він підверджує слова Ярослава Гошія, який припустив, що ця ситуація вигідна людині, яка свого часу програла вибори міського голови і відверто називає її ім'я: «Це робить керівник із фракції «Фронту змін». Сьогодні вони вже разом із «Батьківщиною». Це - Любомир Глушко».

До слова, 29 грудня 2012 року секретареві Коломийської міської ради Ярославу Гошієві, депутати Коломийської міської ради висунули недовіру, а під час голосування 28 депутатів віддали свій голос за його зняття з займаної посади. Втім, міський голова Ігор Слюзар наклав вето рішення сесії.

Ярослав Гошій вийшов із партії «Батківщина», а вчора це зробило ще троє людей із першої п'ятірки партії.

Фірка

Share