На довиборах до обласної ради в Івано-Франківську створено 33 виборчих дільниці

Для проведення голосування на довиборах депутатів Івано-Франківської обласної ради взамін вибулих в зв'язку з обранням до парламенту у розташованому на території обласного центру Прикарпаття виборчому окрузі № 43 створено 33 виборчі дільниці, в тому числі 31 загальна та 2 спеціальні. Про це розповіла сьогодні, під час оперативної наради у керівництва міста заступник керуючого справами Івано-Франківського міськвиконкому  – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Наталія Лишак. З її слів, спеціальні виборчі дільниці створено, зокрема, в обласній клінічній лікарні та обласній інфекційній клінічній лікарні.

 

Традиційно найбільше, тобто 14, загальних виборчих дільниць, як стверджує пані Лишак, розташовано в закладах освіти. 4 виборчих дільниці розміщені в установах культури, 5 – в двох національних університетах – медичному та нафти і газу, решта – в організаціях та установах різного підпорядкування. Усі такі дільниці забезпечені усім необхідним для роботи дільничних виборчих комісій. Так само створено усі необхідні умови для роботи Івано-Франківської міської виборчої комісії, яка розташувалась у двох кабінетах в приміщенні міськвиконкому.

Нагадаємо, довибори депутатів обласної ради відбуватимуться 27 січня. Територія розташованого в Івано-Франківську виборчого округу № 43 включає території мікрорайону «Пасічна», частково – мікрорайон «Позитрон», частково – центральну частину міста, а також село Вовчинець.

http://briz.if.ua

Share