Віктор Анушкевичус готовий піти з посади міського голови, але не дозволить перетворити МВК на політичний клуб

Міський голова Віктор Анушкевичус називає дії із розпуску міського виконавчого комітету перетягуванням повноважень законодавчою гілкою місцевої влади і запевняє, що не дозволить перетворити виконком на політичний клуб.

 

Про це він розповів у коментарі .

«Є певні повноваження представницької і виконавчої гілки влади. І коли сьогодні представницька гілка влади хоче перебрати на себе виконавчі повноваження, то я вважаю це не правильним. Це деструктив», - говорить міський голова Івано-Франківська, коментуючи рішення міської ради про розпуск виконавчого комітету.

«Виконавчий комітет – це виконавчий орган, а не політичний клуб. Я категорично проти цього. Аж до того, що я сам піду зі своєї посади міського голови, але я ніколи не погоджуся на те, щоб виконавчий орган, який має реалізовувати бачення мешканців міста, вирішувати проблемні питання, має перетворюватися в якийсь політичний клуб», - стверджує мер.

Нагадаємо, нещодавно міська рада 43 голосами "за" відправила міськвиконком у відставку.

Читайте також:

Віктор Анушкевичус: «Я вважаю, що рішення міської ради про відставку МВК є невмотивованим. Депутати Івано-Франківської міськради голосували самі проти себе»

Сесія Івано-Франківської міської ради: вето міського голови подолано

Сесія Івано-Франківської міської ради: депутати "відпочивали" більше години

Розпочалась 33 сесія Івано-Франківської міської ради

Сесія Івано-Франківської міськради: в залі достатньо депутатів для подолання вето мера

"Свобода" проти Анушкевичуса. Чи відбудеться сьогодні сесія міської ради?

http://firtka.if.ua

Share