Нардеп Руслан Марцінків звернувся до УМВС щодо "новорічного шумахера" в Івано-Франківську

Народний депутат України від ВО "Свобода", екс-секретар Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків звернувся до УМВС в Івано-Франківській області із проханням проінформувати громадськість щодо прикрого випадку біля новорічної ялинки в Івано-Франківську.

 

Нагадаємо, в Івано-Франківську у новорічну ніч водій "дев'ятки" наїхав на 8 людей. У новорічну ніч в Івано-Франківську невідомий водій "дев'ятки" неподалік новорічної ялинки наїхав на групу людей, які святкували Новий рік. ДТП сталося близько 4 години ранку. Внаслідок нього 8 осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Наймолодша потерпіла 15-річна дівчина.

Як з'ясувалосяя, молодий чоловік керував автомобілем за дорученням. Попри те, за декілька годин його особу було встановлено, проте парубок, усідомивши, що накоїв, сам зранку з батьками прийшов до відділку міліції. За його словами, він випив лише два келиха шампанського. А свою поведінку пояснив тим, що у новорічну ніч посварився зі своєю дівчиною. Рознервувавшись, поїхав куди очі бачать...

Потерпілих під колесами "шумахера" біля центральної ялинки Івано-Франківська у новорічну ніч з лікарні почали відпускати додому. Як повідомили «Репортеру» у приймальному покої ОКЛ, одну людину відпустили додому, вона лікуватиметься амбулаторно. Двоє потерпілих залишаються у реанімації та нейро-хірургії. У реанімаційному відділенні ОКЛ розповіли про постраждалу 25-річну жінку. Вона перебуває у важкому стані. Діагноз дуже серйозний — поєднана краніо-торако-скелетна травма.

"Вчора направив звернення до франківської міліції та прокуратури з проханням оперативно розслідувати цю прикру подію та інформувати про це громадськість. Більш як добова мовчанка правоохоронних органів в цій справі викликала багато запитань", - повідомив народний депутат Руслан Марцінків.

http://firtka.if.ua

Share