Депутати від «Свободи» домагатимуться заборони Компартії та озброєння українців

"Свобода" домагатиметься заборони Компартії, прийняття закону про люстрацію, а також закріпити в законодавстві норми про графу "національність" у паспорті, заборону абортів і вільне носіння зброї. Про це інтерв'ю "Українській правді" розповів віце-спікер Руслан Кошулинський.

 

"Так, обов'язково, це святе", - відповів він на питання про заборону Компартії .

"Щодо зброї. ..Коли ти маєш в помешканні зброю, по-перше, ти маєш відповідальність за свою сім'ю, ти не будеш вживати алкоголь або наркоту, тому що тобі може переклинити, і ти завжди знаєш, що ти є убезпечений. Зброя може ніколи не застосовуватися, але всі знають, що в тебе вона може бути", - зазначив Кошулинський.

"Бо сьогодні бандит має зброю, або правоохоронець у якості бандита також має зброю, а людина, щоб від них захиститися, зброї не має. Якщо ти психічно здоровий, якщо ти не маєш проблем з наркотиками, з алкоголем, якщо ти не залежний - так, будь ласка", - додав віце-спікер.

Щодо інших законодавчих ініціатив, то Кошулинський сказав, що у них є експертна група, яку очолює екс-депутат Олександр Бондар.

"Сьогодні ми вже напрацювали низку економічних проектів. Це законопроект про заборону приватних монополій, олігополій, про повернення коштів з офшорних зон. Це і сприяння малому й середньому бізнесу. Наприклад, надати дозвіл відкриття приватного бізнесу в державних банках", - розповів Кошулинський.

Як повідомлялось, фракція "Свободи" у Раді претендує на один з правових комітетів, екологічний комітет і комітет зі свободи слова.

Читайте також Віце-спікер Руслан Кошулинський: «Наше завдання – зламати запроваджені Литвином принципи роботи парламенту»

Українська правда

Share