Василь Скрипничук: Кардинальних змін у роботі облради не буде, а раду укомплектуємо в лютому 2013 року

Сьогодні, 27 листопада, відбулася перша прес-конференція новообраного голови Івано-Франківської обласної ради Василя Скрипничука. На початку, випередивши питання журналістів, він заявив: «Щодо генеральної лінія обласної ради чи концептуальних змін, мушу вас запевнити, нічого такого суперкардинального не буде і не може бути».

 

Все тому, що існує Закон про місцеве самоврядування в Україні та Конституція. І він, як голова обласної ради, його заступники, виконавчий апарат, зобов'язані діяти виключно у межах і спосіб, які передбачені цими актами.

«Нічого нового ми придумати не можемо, - запевнив голова облради. - І та лінія розвитку місцевого самоврядування, яка була намічена в останні два роки нашою радою, буде продовжуватися».

Як відомо, восьмеро депутатів Івано-Франківської обласної ради стали нардепами. Тепер до нашої ради має прийти вісім нових облич. На питання, коли ми дізнаємося імена нових депутатів, на сьогоднішній прес-конференції відповідав голова облради Василь Скрипничук.

«Учора у нас відбулася зустріч з головою ТВК і він запропонував, що не далі, як 3 грудня, відбудеться засідання комісії, яка і прийме рішення про заміщення депутатів замість вибулих», - зазначив він.

У трьох округах, де по мажоритарні в облраду пройшли вже майже нардепи Олександр Сич (округ №43, Івано-Франківськ), Юрій Дерев'янко (округ №25, Надірнянщина) та Василь Гладій (округ №36  Снятинщина) комісія призначить вибори. За словами Скрипничука, орієнтовно на кінець січня. Такого значного терміну потребує процедура.

Місця депутатів, які потрапили в обласну раду по списках партій, мають посісти наступні у цих списках. «Але  ще точно не відомо, хто стане депутатом, - зазначив Скрипничук, бо особа, наступна у списку, має право відмовитися. Скажу про список «Свободи» - у нас зараз наступними є Ігор Середюк з Надвірної і Сергій Федорців – він нині завідує юридичним відділом в апараті облради. Щодо кандидатур інших партій, то поки що інформації по них і мене немає», пише Репортер.

Share