У ПР вважають Тягнибока справжнім патріотом України

 

Перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак назвав лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока зразком націоналіста.

 

“Я не знайомий особисто з Тягнибоком, але знайомий з його діяльністю зі ЗМІ. Так, це - зразок націоналіста, який вболіває за Україну. Нічого поганого не можу сказати про це”, - зазначив Рибак.


“Але там у нього є ортодокси, які починають розповідати, що українці (а я сам українець) - найвища нація. І чути гасла, які були б прийнятні в 1932-33 роках у Німеччині. Ось це страшно”, - додав він.

При цьому регіонал висловив думку, що в Україні мають бути створені умови для проживання усім громадянам України, незалежно від національності, віри і звичаїв.

“І потрібно намагатися менше питань вносити в суспільство, які б розділяли країну і вносили нестабільність. Тому, наприклад, зараз не розглядається питання про мови”, - зазначив він.

“Кілька років тому в Австрії до влади прийшли націоналісти, минув рік-півтора - і влада змінилася. Люди зрозуміли, що щось не так йде в суспільстві. Такі процеси суспільство і політики повинні відстежувати. Якщо націоналізм йде на користь державі і відстоюються національні інтереси всіх тих, хто проживає в Україні, з урахуванням сусідів, які нас оточують, - це нормально”, - підкреслив політик.

Джерело: ТСН
Share