Насалик більше не керує Українською партією

Голова Української партії, мер Калуша Ігор Насалик
Центральна рада Української партії 27 листопада усунула від обов’язків голови партії Ігоря Насалика (мера м. Калуша Івано-Франківської області).

Виконуючим обов’язки голови призначено Олега Олійника. Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії.

«Голову центральної ради Ігоря Насалика за порушення статутних норм і зраду інтересам Української партії відкликали з займаної посади та позбавили членства у центральній раді та центральному проводі», – йдеться у повідомленні.

Чи остаточно звільнять Насалика, вирішать 18 грудня на всеукраїнському партійному з’їзді у Києві.

Крім того, було прийнято рішення провести перевірку івано-франківської обласної організації партії, у зв’язку з чим її діяльність тимчасово призупинена.

У червні 2010 року Українська партія звільнила від обов’язків голови Олега Олійника, обравши замість нього Насалика. Олійник очолював Українську партію з січня 2008 року, – пише «ОБКОМ».

У зв’язку з подією варто нагадати про діалог, що відбувся між Насаликом і Януковичем під час недавнього візиту останнього до регіону:

«У ході виступу Віктор Янукович згадав і про результати минулих виборів, заявивши, що не підтримує обрання мерами представників опозиційних сил.

- Як голова міста може бути в опозиції? – обурився президент. – Я цього не уявляю. Я йому голову відразу відкручу, якщо він не буде займатися каналізацією, водою, газом. Та й люди його терпіти не будуть. Ви згодні зі мною?

- Згодні, згодні, – відповів мер міста Калуша Ігор Насалик, обраний на цей пост як кандидат від Української партії, яку він і очолює.

- Хоча ось Ігор Степанович теж в опозиції, – розмірковував президент.

- Та в якій я опозиції? – не погодився Насалик.

- Та зачекай. Я не знаю, в якій...- перебив його Віктор Янукович. – Але він вдень і вночі займається містом! Тому мене не цікавить, у якій він партії, до якої церкви ходить. Нехай ходить туди, куди йому хочеться. Але економікою, створенням умов для життя людей він займається».

http://zik.com.ua/ua/news/

Share